Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

22.08.2017

"Тернопільводоканал" продовжує оновлювати автопарк підприємства

В автопарку КП “Тернопільводоканал” - поповнення. У рамках реалізації Інвестиційної програми, затвердженої виконавчим комітетом Тернопільської міської ради, підприємство придбало автомобіль IVECO.

“Сталевий кінь” не тільки менше “п'є пального”, а й має додаткові сидіння для аварійної бригади та місце для перевезення спеціалізованого інструменту для виконання робіт на мережах. А головне — на ньому змонтовані бак та обладнання для промивання каналізаційних мереж невеликого діаметру. Тож тепер водоканалівці зможуть набагато швидше, якісніше, а головне — з меншими зусиллями виконувати свою нелегку роботу. 

За словами директора КП “Тернопільводоканал” Володимира Кузьми, підприємство розробило концепцію поступового оновлення автотранспортної техніки, котру реалізовує другий рік поспіль. Згідно з нею, за погодження міської ради, водоканал щороку планує здійснювати заміну в середньому 2-3 одиниць автотехніки.
“Торік запустили в роботу три нових екскаватори JSB, а також два спеціалізованих автомобілі: мулосос та канало-промивну машину, що були придбані за кошти Світового банку”, - зауважує Володимир Кузьма та констатує, що в теперішній складний час, при постійній нестачі коштів не так уже й просто закуповувати нові автомобілі. Важко, але необхідно. Час робить своє. Автотранспорт, як і будь-яке обладнання, зношується, тому вкрай важливо ще до завершення терміну його експлуатації здійснити заміну.
“Цьогоріч плануємо погодити з виконавчим комітетом міськради придбання ще трьох одиниць автотранспортної техніки для аварійних бригад підприємства, - зазначає Володимир Антонович. - Автомобілі російського виробництва на базі “газелі”, на сьогодні себе вже не виправдовують. Вони у досить зношеному стані, мають великий розхід пального, існують також проблеми і з постачанням запчастин для них”.

Аби IVECO працювало надійно та довго, його освятили. Чин освячення авто нового покоління здійснив о. Сергій.

 

Читати 658 разів