Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

17.10.2018

Пояснювальна записка щодо коригування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік

Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення розрахунків за енергоносії» від 10.04.2014 № 1198-VII Виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) є суб’єкти господарювання, що провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення.
Також, згідно Розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 20.09.2013р. №104 надання послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення визнано, іншим, крім ліцензованого видом діяльності.
Відповідно до Постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 № 303 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)» (далі Порядку) та від 15.01.2015р. №13, «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем», 04.10.2018р. на засіданні Національної комісії прийнято рішення про встановлення тарифів для КП “Тернопільводоканал”. Відповідно до п.1.7. Порядку: У разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих складових структури тарифів з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення або зменшення мінімальної заробітної плати, податків і зборів, орендної плати, амортизації необоротних активів, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися коригування тих складових структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення.
Згідно з вище викладеним, КП «Тернопільводоканал» сформовано проект коригування тарифів на 2018 рік, який враховує наступні зміни:
частка прямих витрат на централізоване водопостачання та/або водовідведення в обсягах, необхідних для надання послуг з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення;
- витрати на електроенергію;
- витрати на оплату праці;
- витрати на сплату податків і зборів;
- витрати на паливно-мастильні матеріали
- інші витрати, пов'язані з наданням послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
Згідно поданих розрахунків плановий тариф становитиме:
* послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5,846 грн. (без ПДВ) за 1 м³;
* послуга з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 7,456 грн. (без ПДВ) за 1 м³.
Зауваження і пропозиції просимо подавати до 25.10.2018р. 17.00 год. за адресою м.Тернопіль, вул.Танцорова, 7, індекс 46008, КП “Тернопільводоканал”.

Начальник ПЕВ В.Є.Водовіз

Читати 434 разів