Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

30.08.2017

Відбулись громадські слухання щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для споживачів комунального підприємства “Тернопільводоканал” на 2018 рік

Відкрите обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік відббулось 30 серпня у КП “Тернопільводоканал”.

часть у ньому взяли представники Територіального відділення НКРЕКП, Тернопілсьької міської ради, підприємства, мас-медіа, споживачі.

Розпочинаючи громадські слухання, директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма зазначив, що згідно з діючими порядками, підприємство другий рік поспіль щорічно “повинно проводити на основі фактичних витрат підприємства розрахунки нових тарифів на перспективний рік, у даному випадку -2018-ий, завчасно”.
“Відбувається це за результатами першого півріччя поточного року, і відповідно, в серпні ми вже всі розрахунки передаємо на розгляд Нацкомісії, - пояснив. - Вона розглядає їх, але умовою розгляду є те, що паралельно, ми повинні ці наші розрахунки оприлюднити, основні складові тарифу, і відповідно - отримати відповідь зацікавлених сторін , як професійних інстанцій, так і споживачів, узагальнити пропозиції, якщо такі надходять, і спільно з розрахунками передати до Національної комісії. Саме сьогодні якраз відбувається етап отримання інформації від громадськості і тих, хто зацікавився цим процесом. Після цього, відповідно вже всі документи, які ми підготували, подаються на розгляд Національної комісії, з ними також триває робота, тому що є цілий ряд підрозділів Нацкомісії, які вивчають ті чи інші складові , їхню динаміку, дотримання норм витрат і так далі. Опісля, вже, коли рішення остаточно відшліфоване, цей проект буде заслуховуватись на засідання Національної комісії”.
Начальник планово-економічного відділу КП “Тернопільводоканал” Володимир Водовіз, ознайомив присутніх із проектом тарифів та наголосив, що перегляд здійснюється з метою приведення їх до економічно обгрунтованого рівня.
Згідно з поданих розрахунків планові тарифи на 2018 рік зростуть на 25% та становитимуть (без ПДВ):
- централізоване водопостачання — 5, 514 грн.;
централізоване водовідведення — 7, 131 грн.;
- послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5, 916 грн.;
- централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 7, 682 грн..

 

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік

 

Читати 907 разів