Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

11.08.2017

Інформація щодо проекту тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП ”Тернопільводоканал” на 2018 рік

Відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 квітня 2016 року за № 593/28723, Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 643/28773, КП “Тернопільводоканал” підготувало розрахунок проекту тарифів на 2018 рік на централізоване водопостачання та водовідведення.
Основні складові тарифу розраховувались з врахуванням наступних чинників:
* витрати на електроенергію:
  в розрахунок включена фактична ціна на електроенергію у липні 2017 року в розмірі 2,04146 грн./кВт. (без ПДВ).
* витрати на амортизацію — в зв'язку з придбанням нових основних засобів в проекті тарифів ця сума становить 5317,2 тис.грн В діючих тарифах сума амортизаційних відрахувань становить 4121,2 тис.грн.
* витрати по податках формувались на основі Податкового кодексу України.
* ціни на паливно-мастильні матеріали, розраховувались на основі фактичних цін з урахуванням прогнозу індексу цін виробників промислової продукції.
* витрати на оплату праці та відрахування на соціальні заходи:
  в проекті тарифів на послуги на 2018р. плановий фонд оплати праці розрахований, виходячи із законодавчо встановленого розміру мінімального прожиткового мінімуму - 1762 грн. (грудень 2017р.), передбаченого Законом України: „Про Державний бюджет України на 2017 рік” та виходячи із положень Галузевої угоди і Колективного договору.
* також, в проекті тарифу враховано відсотки за користуванням кредитом Світового банку, у зв’язку із списанням разової комісії за управління коштами Міністерством фінансів України та використання позики на виконання контрактів, в рамках участі комунального підприємства “Тернопільводоканал” у інвестиційному проекті “Проект розвитку міської інфраструктури – 2”.
Впорядкування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення необхідне для того, щоб привести їх до економічно обґрунтованого рівня, що забезпечить:
* утримання якості надання послуг водопостачання та водовідведення на рівні нормативної;
* дотримування та виконання норм трудового законодавства та Колективного договору;
* беззбиткову діяльність КП „Тернопільводоканал”, відповідно до вимог Господарського кодексу України та статті 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” від 24.06.2004р. №1875 – ІV;
* впровадження низки першочергових інвестиційних проектів, спрямованих на забезпечення розвитку виробництва, підвищення надійності, якості технологічного процесу, впровадження енергозберігаючих технологій, відповідно до затвердженої інвестиційної програми на планований рік.
Згідно поданих розрахунків плановий тариф становитиме:
- на централізоване водопостачання — 5,514 грн. (без ПДВ);
- на централізоване водовідведення — 7,131 грн. (без ПДВ);
Рентабельність в даних тарифах планується в розмірі 5%.
Структура планових тарифів додається.
Зауваження і пропозиції просимо подавати за адресою м.Тернопіль, вул.Танцорова, 7, індекс 46008, КП “Тернопільводоканал”.

В.о. начальника планово-економічного відділу КП “Тернопільводоканал”   Ю.П. Захарко

 

Читати 1250 разів