Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

05.02.2015

Чи є обов'язковим встановлення лічильника?

20160204-03.2

Співпраця зі споживачами здійснюється а основі укладеного з КП "Тернопільводоканал" договору.
Розрахунки здісйнюються згідно з показами водоміра, встановлення якого є обов'язковим та визначено Державними будівельними нормами України.

 

Згідно з ДБНУ В.2.5.-64:2012 : "При проектуванні будинків, будівель або споруд що будуються, реконструюються, реставруються, технічно переоснащуються та капітально реконструюються з гарячим і/або холодним водопроводом треба передбачити вузли обліку витрат води з витратомірами (лічильниками) холодної та гарячої води, параметри яких повинні відповідати діючим стандартам, технічному регламенту щодо суттєвих вимог до вимірювальної техніки та бути обладнаними пристроями для знімання інформації, передачі її на диспетчерський пункт.

 

Лічильники води слід установлювати на вводах трубопроводів холодного і гарячого водопостачання в кожний будинок, будівлю або споруду, у кожну квартиру житлового будинку і на відгалуження труб або громадських будівель. На підвідних трубопроводах до окремих санітарно-технінчих приладів і до технологічного обладнання лічильники води установлюються за завданням на проектування".

Читати 1614 разів