Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

04.02.2015

Чому варто встановити лічильник?

20160204-03.2

На сьогодні питання: "Чи варто встановлювати лічильники води?" є вкрай актуальним, оскільки ціни на комунальні послуги зростають, і природно, що споживачі зацікавлені в економії своїх коштів та зниженні затрат.

 

Звертаємо Вашу увагу, що за умови встановлення квартирних водомірів, Ви зможете скоротити свої витрати на оплату послуг водопостачання та водовідведення не менш, як втричі.

 

Так, аналіз водоспоживання споживачів, які змонтували квартирні прилади обліку води, а їх вже близько 95%, показує, що за період з січня по листопад 2015р. середній розхід в місяць на 1 особу склановить 2,4м3 на відміну від абонентів без індивідуальних лічильників, середня норма за відсутності загальнобудинкового лічильника в яких становить 6,1м3 (60% економії), за загальним лічильником - 8,1м3 (70% економії).

 

При цьому, період окупності водолічильників за умови проживання в квартирі одного мешканця становить близько року. Якщо ж в помешканні проживає більше людей, то встановлений лічильник окуповується ще швидше.

 

Переваги розрахунків за показниками квартирних водомірів:

1. проведення оплати тільки за фактично спожиту у Вашій квартирі воду;

2. відсутність необхідності сплачувати по показниках загальнобудинкового лічильника за усередненим значенням спільно з іншими абонентами без водомірів;
3. квартирні прилади обліку - це реальна можливість економії не тільки води, але і вмісту Вашого гаманця;

4. мешканці, що встановили прилади обліку води, отримують суттєву економію в порівнянні зі споживачами, що розраховуються по нормі, чи груповому лічильнику.

 

Тож, якщо Ви хочете знати скільки і за платите, бажає бути господарем в своєму помешканні і не викидати гроші на вітер, такий прилад просто необхідний.

Читати 794 разів