Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

02.09.2016

У товариському матчі з міні-футболу зійшлись священнослужителі та водоканалівці (фото)

20160915-00

Товариський матч з міні-футболу між священиками Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та працівниками КП "Тернопільводоканал" відбувся у парку "Топільче" в останні серпневі дні.

Розпочався він спільною молитвою та благословенням на чесну й справедливу гру. І хоча дощило, футболісти все ж із завзяттям вступили в боротьбу. Фортуна, як погода, була мінливою. Перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь команди “Тернопільводоканалу”.

20160915-00.4

"У другому таймі священики додали і могли принести перемогу, але, на жаль, на останніх секундах матчу пропустили гол у ворота і поєдинок закінчився з рахунком 6:6", - оповів прес-секретар Теребовлянського деканату о. Богдан.

Відтак відбувся третій, додатковий тайм, який завершився нічиєю - 7:7. Тож, перемогла дружба.

20160915-00.3

Такі товаристські матчі є традиційними для отців. На гру вибираються кілька разів у рік. З комунальниками, констатував  о. Михайло, зійшлись на футбольному полі вперше.

20160915-00.2

"Зустрічаємось на товариські матчі, щоби форму фізичну підтримати, здоровий спосіб життя пропагувати та й просто показати, що священик - не тільки править у храмі, а бере активну участь у світському житті", - зауважив.

У команді - священнослужителіз усіх куточків Тернопільщини. Склад - не постійний, бо отці не розпоряджаються своїм часом. Часто у день гри чи тренування випадають похорон, хрестини, весілля на парафії, тож доводиться шукати підміну. Та й старші отці, зазначає, часто отримавши травму, - відходять, на їхнє місце стають молодші.

20160915-00.1

"Ми щиро вдячні отцям за те, що відгукнулись на нашу пропозицію, сподіваємось такі товариські матчі між нашими командами стануть доброю традицією", - зазначив директор КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.