Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"

06.11.2015

Команда КП "Тернопільводоканал" стала чемпіоном турніру з міні-футболу (фото,відео)

У Чорткові, що на Тернопільщині, 6 листопада відбувся перший турнір з міні-футболу серед команд працівників підприємств водопровідно-каналізаційної галузі західного регіону. Участь у ньому взяли  комунальні підприємства "Тернопільводоканал", "Івано-Франківсьководоекотехпром","Хмельницькводоканал", "Чернівціводоканал", котрі входять до ТВА "Дністер" Асоціації "Укрводоканалекологія".

2015061104

Розпочався турнір з вітального слова президента Асоціації "Укрводоканалекологія" Юрія Жерліцина, а також представників команд підприємств-учасників і профспілкових комітетів.

 

Відтак урочисто прозвучав славень і в запеклій боротьбі на футбольному полі зійшлись команди комунальних підприємств "Тернопільводоканал" і "Чернівціводоканал".

 Далі команда КП "Тернопільводоканал" зійшлась у  матчах з футбольною  командою КП "Івано-Франківськводоекотехпром", а потім -  МКП "Хмельницькводоканал".

 

Завершальним акордом змагань стало нагородження переможців.

Чемпіоном першого турніру з міні-футболу серед команд працівників підприємств водопровідно-каналізаційної галузі західного регіону стала команда КП "Тернопільводоканал", а її нападник  Віктор Довгань здобув звання кращого гравця.

 2015061108

  2015061105

2015061106

 

 

 

Читати 931 разів